Tire Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü önemli bir çalışmaya daha imza attı. Proje ekibi tarafından 27 yaş üzeri özel eğitim kursiyerlerine yönelik hazırlanan "Drama ile yapabilirim, yapabilirsin" adlı ERASMUS+ KA1 projesi İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü akreditasyonu kapsamında, Ulusal Ajans tarafından kabul edilerek hibelendirildi. Proje kapsamında Tire Halk Eğitim Merkezi personeline Yunanistan ve Hırvatistan'da eğitim verilecek.
https://www.habertire.com/gundem/halk-egitim-merkezi-yurt-disina-cikiyor-h44067.html
HaberTire